Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure/ pedicure pielęgnacja średnio intensywna

Ekskluzywna linia kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp, która zachwyca egzotycznym zapachem papai i ananasa. Zabieg polega na peelingu z kwasami AHA oraz naturalnymi kryształami cukru i ekstraktu z papai w celu zmniejszenia zgrubień naskórka oraz usunięcia przesuszonej szorstkiej skóry. Następnym krokiem pielęgnacji jest nawilżająca emulsja z ekstraktem z papai i ananasa, która jest mieszanką witamin i środków nawilżających.

 • Manicure OPI SPA - 150zł
 • Manicure OPI SPA (gel color) - 200zł
 • Pedicure OPI SPA - 220zł
 • Pedicure OPI SPA (gel color) - 250zł

Pedicure SPA

Pedicure SPA to połączenie pedicure klasycznego lub hybrydowego z kąpielą parafinową, która odżywia i głęboko nawilża stopy.

 • Pedicure SPA - 150 zł
 • Pedicure SPA gel color - 200 zł

Pedicure gel color

Osobom, które pragną cieszyć się przez długi czas pięknymi i zadbanymi paznokciami polecamy pedicure gel color. Zabieg polega również na kąpieli stóp z dodatkiem soli zmiękczającej, nadaniu kształtu paznokciom, opracowaniu skórek, polerowaniu płytki paznokcia, usunięciu zrogowaciałej skóry pięt przy użyciu frezarki, zaaplikowaniu peelingu, balsamu oraz pomalowanie paznokci lakierami OPI, które utwardzamy w lampie LED.

Cena 150zł

Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny jest podstawowym i najbardziej popularnym zabiegiem stóp. Polega na kąpieli stóp z dodatkiem soli zmiękczającej, następnie nadaniu kształtu paznokciom, opracowaniu skórek, polerowaniu płytki paznokcia, usunięciu zrogowaciałej skóry pięt przy użyciu frezarki, zaaplikowaniu peelingu, balsamu oraz pomalowaniu paznokci lakierem.

Cena 120zł

Przedłużanie paznokci

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób z krótką płytką paznokcia jest przedłużanie paznokci. W Marina Day Spa wykonujemy przedłużanie metodą żelowa na formie tak aby uzyskać naturaly wygląd. Długość paznokci zależy od indywidualnych oczekiwań klientki.

 • Przedłużanie paznokci gel color - 150zł
 • Usuwanie hybrydy / żelu - 20zł
 • Dopełnienie żelu - 130zł

Manicure SPA

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również manicure SPA, który polega na głęboko nawilżającej i odżywiajacej kąpieli parafinowej po wykonaniu manicure.

 • Manicure SPA - 100zł
 • Manicure SPA gel color - 150zł

Manicure GEL BREAK

Manicure GEL BREAK to trójfazowy system regeneracji paznokci zniszczonych i wytrawionych po hybrydzie, który w krótkim czasie przywraca paznokciom zdrowy wygląd. Zawiera unikatową kombinację witamin i minerałów, wzmacniających paznokcie. Trzy nakładane kolejno po sobie warstwy nadają paznokciom żelowe wykończenie, pozostawiając je optycznie grubsze, błyszczące i zdrowsze.

3 kroki do tego, żeby przywrócić zdrowie i blask zniszczonym po hybrydzie paznokciom:

Krok 1: Gel Break Serum - baza ze specjalnymi pigmentami, niwelującymi przebarwienia 

Krok 2: Gel Break Color - delikatny kolor (jeden z trzech wariantów) dopasowany do Twojej karnacji

Krok 3: Gel Break Protector - top coat ochronny z najwyższym stopniem połysku

Cena 60zł

Manicure Gel Color

GEL COLOR by O.P.I to:

 • Żelowa formuła, która wygląda i zachowuje się jak lakier.
 • Wysoki połysk kolorowego żelu do czasu kolejnej aplikacji.
 • Bezpieczna dla płytki paznokciowej formuła żelu , a także wygodny sposób usuwania produktu.

Schemat aplikacji tych lakierów jest niemal identyczny jak przy tradycyjnym manicure  (opracowanie płytki, odsunięcie skórek, odtłuszczenie).

Cena 100zł

Manicure klasyczny

Pielęgnacja polega na odsunięciu skórek, opiłowaniu paznokci oraz pomalowaniu lakierami OPI.

Cena 50zł