enENG

Kadra

Poznaj nas

Martyna Kuchta

Od 3 lat pasjonuje się upiększaniem i pielęgnacją ciała. Jest studentką Kosmetologii. Uczestniczyła w praktycznych kursach stylizacji paznokci. Odbyła wiele szkoleń z zabiegów na twarz i ciało przy użyciu kosmetyków firmy Thalgo, połączonych z umiejętnościami masażu. Dobre samopoczucie Klientów jest dla niej bardzo ważne. Podczas wizyty w salonie szanuje ich komfort, obdarza spokojem i zrozumieniem.

Lek. Dent. Małgorzata Kuchta

Jest absolwentką stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku (1988 r.). W Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego uzyskała specjalizację w zakresie stomatologii dziecięcej. Wyczucie estetyki i harmonii w proporcjach twarzy przydatne w pracy stomatologa, również wykorzystuje w trakcie wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Pani Doktor uczestniczyła w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu medycyny estetycznej.

Dr n. med. Grzegorz Kuchta

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1988 r.). Rozprawę doktorską obronił w katedrze Biochemii Klinicznej AM. Jest specjalistą chorób wewnętrznych, analityki klinicznej i pulmonologii. Medycyna estetyczna jest dziedziną, która stała się kolejną zawodową pasją. Doktor Kuchta uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z technik medycyny estetycznej prowadzonych przez uznane autorytety. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności w zakresie najnowszych rozwiązań stosowanych w medycynie estetycznej. Wykonując zabiegi zawsze kieruje się zdrowym rozsądkiem i zasadą lepiej mniej niż więcej, czyli umiar i subtelne korygowanie urody, tak by osiągnąć naturalny efekt.